" ارائه دهنده خدمات حسابداری و حسابرسی در استان خوزستان با همکاری تیم مجرب و حرفه ای"
 
آخرین مطالب
 
پیوندهای روزانه
آموزش جامع حسابداری شرکت های بیمه
بدون درك مفاهیم و اصول حسابداری و نیز نداشتن شناخت نسبت به دلایل مفهومی رویه های مورد عمل حسابداری در هر واحد تجاری یا بنگاه اقتصادی ، نمی توان حسابداری را به گونه ای كارآمد و مؤثر فهمید و به كار گرفت و صورت های مالی حاصل از این رویه ها را درك كرد؛ از این رو، آگاهی از مفاهیم، اصول و رویه های مورد عمل حسابداری برای همه كسانی كه با آنها سروكار دارند بسیار مهم و حیاتی است.

جایگاه حسابداری شركت های بیمه در بین مفاهیم حسابداری در كجا قرار دارد؟ صنعت بیمه دارای چه ویژگی هایی است كه رویه های حسابداری مخصوص خود را می طلبد؟ آیا این رویه ها با رویه های معمول در دیگر واحدهای تجاری تفاوت دارد؟ اگر پاسخ مثبت است، علت تفاوت این رویه ها با رویه های معمول و جاری حسابداری در دیگر بنگاه های اقتصادی چیست؟
در این آموزش  كوشش خواهد شد تا برای پاسخ به پرسش های بالا، ابتدا اصول و مفاهیم پذیرفته شده حسابداری شامل مفروضات محیطی، اصول اجرایی و میثاق های محدودكننده، به گونه ای مختصر و گویا تبیین شود و سپس حسابداری شركت های بیمه به عنوان رویه های خاص حسابداری وضع شده برای صنعت بیمه كه دارای ویژگی های منحصر به فرد و متمایز از دیگر واحدها ی تجار ی است، توضیح داده خواهد شد.

در زیر بخشی از سرفصل های آموزشی ذکر گردیده اند :

* ثبت های حسابداری و بستن حساب ها
* اجزای صورت های مالی شركت های بیمه
* نحوه تنظیم و ارائه صورت های مالی
* نمونه صورت های مالی و یادداشت های توضیحی شركت های بیمه

* و ......

دانلود فایل آموزش جامع حسابداری شرکت های بیمه ...


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic